THE TEAM

THE TEAM

!

ESCOLA

WE ARE

MAOR HAAS

מאור האס

שחקן פוצ’יוולי מקצועי, מדורג מספר 1 בארץ ו3 בעולם יחד עם רון. מאור נחשף לענף הפוציוולי כבר מגיל צעיר (12) כשדשדש בין נבחרת הנוער בכדורגל ולבין פוצ’יוולי עם החבר’ה בחוף גורדון.
מאור חי, נושם ומכיר את סצנת הפוצי’וולי מהרגע הראשון ובשנתיים האחרונות לקח את המקצועיות צעד אחד קדימה.

מי שמכיר יודע שמאור מחובר מאוד לגוף ולנפש בתור מדריך יוגה מעביר תכנים רלוונטיים לספורטאים מבחינה פיזית ומנטלית. מאור מביא איתו יותר מהכל את החיבורים והקשרים האנושיים בקהילה שלנו.

RON BEN ISHAI

רון בן ישי

שחקן פוצ’יוולי מקצועי, מדורג מספר 1 בארץ ו3 בעולם כזוג ביחד עם מאור האס. רון משחק פוציוולי קרוב ל7‪-‬ שנים ולקח את המקצועיות של הספורט בארץ צעד אחד קדימה עם אינספור תחרויות וגביעים מקומיים ובינלאומיים.

רון יוצר קורס מדריכי הפוצ’יוולי הראשון בישראל וזה שמכשיר את כל דור המאמנים בארץ בנוסף, בעל תואר ראשון בחינוך גופני כחלק מהרצון לקחת את הספורט שלב אחד קדימה לדור ההווה והעתיד.
רון מביא איתו יותר מהכל את אוירת המקצועיות וחתירה לנצחון.‬‬

NATHAN OBADIA

נתן עובדיה

ברזילאי מריו דה ג׳נירו, מגיל אפס ובמשך 20 שנה שיחק בחופי קופקבנה – איפה שהפוציוולי התחיל.
לפני הפוצ’יוולי נתן היה שחקן כדורגל אולמות (פוטסל) בברזיל, ארגנטינה, צרפת וישראל.

נתן מגיע ממשפחה של יהודים בברזיל עם מספר עסקים כגון קייטריג ומסעדות. שם הוא למד ניהול עסקים ועשה פרוייקט גמר של בדומה למונדיאל הכולל פתיחה וסגירה של האולימפיק גמס במראקנה סטדיון.

נתן תמיד היה מחולק בן ספורט ועסקים עד שהגיע לארץ כדי לשחק את המכביה ב2017 והחליט לא לחזור לברזיל יותר.
ב2019 הכיר את רון ומאור בWorldfootvolley באילת.
שם הם הקימו את FTVESCOLA וסגרו את המשולש שבא לקדם את הפוצ’יוולי בישראל!

Jonathan menashe

יהונתן מנשה "מנש"

בן 30 , נולדתי וגדלתי ברעננה ומזה 5 שנים גר בתל אביב.

האהבה שלי לפוצ׳יוולי התחילה לפני המון שנים. התחלתי לשחק פוצ’יוולי לפני 12 שנים בליגה הראשונה אי פעם שהייתה בפוציוולי בחוף גורדון.

הצבא מעט קטע אותי וחזרתי לשחק לפני 4 שנים ומאז אני משחק בליגה השנייה, ובטורנירי דירוג הישראליים.

מזה כשנתיים אני חבר בעמותה לקידום המשחק – הגוף האחראי על כל הפעילות והאופרציה בענף , טורנירים, ליגות, שיווק ופיתוח קשרים עם גורמים מקבילים בעולם.

בנוסף אני מנהל מקצועי של הנבחרת שלנו ובונה ומכתנן יחד איתם את תכניות האימונים.

הפוצ’יוולי זורם בדמי כבר 12 שנה, ואני שמח על ההזדמנות להתעסק ולפתח את הענף יום יום.

Jonathan elbaz

יונתן אלבז

בן 25 מהרצליה.

מאז שאני זוכר את עצמי עסקתי והתחרתי במגוון רחב של סוגי ספורט וזה מה שמוביל אותי גם היום .

אחרי השירות הצבאי התאהבתי בפוציוולי והתחלתי לשחק אלטיניה (מעגלי הקפצות) עד לרמות הגבוהות ביותר ,שיחקתי בארץ ובברזיל והבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות כל החיים.

לאחר הטיול התחלתי לשחק על הרשת ולהתפתח כשחקן פוציוולי מקצועי תחרותי ואני כבר משחק מעל שנתיים במטרה להמשיך להתקדם ולהגיע הכי רחוק שאפשר!

השאיפה היא לפתח ולהגיד את הפוציוולי גם מחוץ לתל אביב והרצליה היא הבית שלי, כיף ומרגש לראות כמה שחקנים חדשים מצטרפים ונהנים מהספורט שלנו יחד איתנו מיום ליום.

Edson Moreira De Souza

אדסון מוריירה דה סוזה

“גדלתי וחונכתי ברחובותיה של הפאבלה הגדולה ביותר בריו דה זניירו – רוסיניה, ברזיל. כל חיי גדלתי ברחובות הפבלה והדבר הטבעי ביותר היה לשחק כדורגל עם חברים בשכונה, את הפוציוולי פגשתי עוד בצעירותי כאשר רוב חבריי מהשכונה שחקו ועדיין משחקין ברמות הגבוהות ואת חלקם אתם בטח מכירים: אגיה, פאפל, ג׳אפה, אטה ועוד.

היו שנים בהן התחרתי בהמון תחרויות וניסיתי לקחת את הספורט באופן מקצועי אך קשה היה להתפרנס ולחיות מזה, מה שהוביל אותי להיות מדריך טיולים בפבלה בעיקר לישראלים וכך נוצר החיבור ביני לבין ישראל.

צברתי המון ידע וחוויות במהלך השנים בהן שחקתי ואני שמח מאוד לתת מהחוויה שלי לשחקנים החדשים והותיקים בישראל.

guy shaul

גיא שאול

בן 25 מהרצליה.

מאז שאני זוכר את עצמי התעסקתי בספורט, הייתי שחקן כדורגל במשך 8 שנים עד הצבא.

שחקן פוציוולי פעיל וכמובן בין שחקני האלטיניה (מעגלי הקפצות) הכי טובים בארץ.

מהראשונים בהרצליה שהחליט לקחת את משחק הפוציוולי מתחביב למקצוע ודרך חיים.

בגיל 21 השתחררתי מהצבא והתחלתי לשחק מאופן רציני ומאז הכדור מלווה אותי ביום יום. הטיול לדרום אמריקה אחרי צבא רק חיזק לי את הטענה והמשמעות שזה מה שאני צריך לעשות ואני מכוון הכי רחוק שאפשר עוד תשמעו עליי.

Bruno fox

ברונו פוקס

 I’m a professional altinha athlete I’m from Rio de Janeiro, Brazil, now living in Israel. I started playing futvolei as a hobby in Rio when I was 16, Now at age 24 when my family decided to do alyah I looked into the sport on social midia and came with the one objective to come and play, compete and teach as many people as I can for the sport to grow! Arriving in Israel I met the ftvescola family and from there we hit it off ✌️⚽❤️

tay zehavi

איתי זהבי

בן 28.

התחלתי לשחק במקרה. עברתי בטיילת בסוף הקיץ של 2016 וראיתי אנשים משחקים משחק שלא שמעתי עליו ולא ראיתי מעולם. ניגשתי בתמימות למגרש וביקשתי לשחק, היה קשה בהתחלה להשתלב.

חיכיתי בטריבונה אולי שעה. הסתכלתי על כל מהלך ותרגיל, ואחרי שעה עליתי לשחק עם אותו אחד שאמר לי לחכות.

התאהבתי מהסרב הראשון.

הפסדנו את המשחק, ובכל זאת אחרי ההפסד הוא לקח אותי הצידה ולימד אותי את התנועות הבסיסיות של הרגל, הראש והחזה.

הוא השקיע בי רבע שעה.

מאז הספקתי לקחת מקום ראשון בטורניר ברוסיה,

מקום ראשון בטורניר גולד בארץ, מקום רביעי בטורניר בגרמניה, לעשות שתי עונות בליגה השניה להיות שחקן מחליף בראשונה, להכיר חברים חדשים מכל העולם סביב הפוצ׳יוולי.

אותו בחור שהשקיע בי רבע שעה מזמנו הוא גל “חופו” לוי, ואין שליחות יותר גדולה מבחינתי מלהמשיך את דרכו בעזרת העברת הידע שצברתי ואימונים לדורות הבאים.

WANT TO

JOIN US?

WANT TO

JOIN US?